Milión

Neskutečná výhra ve sportovním sázení se povedla před pár dny sázejícímu u Tipsportu. Pravda, vsazená částka 19.500 Kč není nejmenší, ale pěkně sestavený tiket na skupiny i přes jednu chybu přinesl královskou výhru Milión korun!! Posuďte sami.

ZOBRAZIT TIKET

Registrovat se a vsadit podobný tiket

Krásný tip na NFL přinesl sázejícímu skoro 250 tisíc korun

Že se u Tipsportu nesází jen na hokej či fotbal dokazuje výherní tiket sázejícího, který včera vsadil na americký fotbal – NFL v kombinaci s jedním hokejovým zápasem. Tímto tiketem se nechalo zlákat více než 100 sázejících a tak si více sázkařů přišlo na své. Krásná výhra 241 230 Kč hovoří za vše!

Výhra: 241 230 Kč

ZOBRAZIT TIKET

Vsadit si podobný tiket

Hezký hokejový tiket na skupiny maxikombi vydělal 10.000 Kč

Je vidět, že když se přemýšlí a tiket se dá na hezké hokejové skupiny (maxikombi tiket) tak i s  vyšší vsazenou částkou je slušná šance na výhru. Sázející vsadil online tisícovku a na účet se mu připsala výhra deset tisíc korun i přes jednu chybu na tiketu.

Vsazeno: 1000 Kč
Výhra: 10.130 Kč
Typ sázky: Online

ZOBRAZIT TIKET

Sázka na remízu za pár korun skoro 10 000 Kč!

Štěstí měl sázející, který umístl na svůj online tiket krásné čtyři tipy na remízy ve fotbalu. Vsadil pár korun a na účet se mu připsalo skoro deset tisíc korun. Vskutku příjemná výhra. Inspirace formou tohoto výherního tiketu si můžete zobrazit níže.

Sázka: 80 Kč
Výhra: 9984 Kč
Typ sázky: Sázka na remízu – fotbal

ZOBRAZIT TIKET

Pohodové výhry jednoho sázkaře

Kdo bude tvrdit, že si sázením na sport nejde přijít k pěkným penězům tak následující přehled tiketů jednoho sázejícího tipaře vám ukáže, že to jde, chce to jen pevný nervy, slušný tip a počáteční investici.

Tiket – Vsazeno / Výhra

Tiket na fotbal – 8.500 Kč / 19.125 Kč

Hokejový tiket – 6000 Kč / 11.100 Kč

Kombinace – 500 Kč / 4445 Kč

Hokej/Fotbal – 1500 / 5280 Kč

 

Sázka na hokejové góly a výhra deset tisíc

Krásně otipoval zápasy NHL sázkař, který pomocí pouhých čtyř tipů nasázel na tiket střelce branek v zápase NHL a za vsazených deset korun si připsal výhru 10.814 Kč.

Vsazeno: 10 Kč
Výhra: 10 814 Kč
Typ sázky: Tipsport Sázka přes internet (Bonus 50 000 Kč + 150 Kč ZDARMA)

ZOBRAZIT TIKET

Jednoduchý tiket za 10Kč vydělal 8.500 Kč!

Že to jde i jednoduše se můžete přesvědčit na tiketu, kde si sázející krásně tipnul v pouhých čtyřech tipech na to, který hráč dá v hokejovém utkání gól. Pouhé 4 tipy stačí na to, vyšponovat konečný kurz na 850 a tím si tipující zaslouženě odnáší výhru 8.500 Kč. Možná by stálo za to vytvořit několik desítek tiketů za pár kaček na střelce gólů, to přece musí vyjít.. Mrkněte na tiket.

ZOBRAZIT TIKET

REGISTRUJ SE NYNÍ U TIPSPORTUa získej 150 Kč ihned a až 50.000 Kč jako bonus k vkladu!

Díky předčasné výplatě tiketu dnes sázející vyhrál 41.231 Kč


Kombinace na tiketu hokej/fotbal přinesla sázejícímu výhru v podobě hezkých 41 tis. Kč, ale hlavně díky tomu, že se sázející nemusel strachovat o to zda vyjdou všechny zápasy na tiketu a výhru si vybral jako předčasnou (CASH OUT), což nově umožňuje při online sázkách sázková kancelář Fortuna. Prostě si na tiket nasázíte třeba 8 zápasů za 500 Kč a pak, když je část zápasů odehrána a výsledek sedí s tím co máte na tiketu, můžete online potvrdit, že chcete vyplatit to, co již vám vyšlo, samozřejmě je to méně než kdyby vám vyšel celý tiket a nemusíte čekat jak dopadne zbytek. To je docela fajn, hlavně při vyšších sázkách.

ZOBRAZIT TIKET

Stosedmdesát tisíc je doma za vsazenej tiket na remízy


Dobrý odhad měl včera tipující, který vsadil maxikombi tiket na remízy zápasů v NHL u Fortuny a jeho tip mu vynesl neskutečných 170.000 Kč i s jednou chybou. Pravda vsazená částka nebyla nejnižší, ale i v NHL se hraje remíz dost a kdo to sleduje, může si dobře přilepšit.

ZOBRAZIT TIKET

Výherní hokejový tiket přinesl za deset korun výhru 11.258 Kč

Super odhad měl sázející u Tipsportu, který tipoval pár zápasů NHL, kde se kurzy pohybují výrazně nad dvojku. Stačí zkombinovat správně pár zápasů jak je vidět na tiketu. NHL se hraje dle našeho času v noci po dvanácté hodině, takže se člověk ráno vzbudí, koukne na výsledky a den je hned veselejší.

ZOBRAZIT TIKET